VIDEO: DİJİTAL TV KANALINI NASIL KURDUK


DİJİTAL TVᴴᴰ KANALI NASIL KURULUR?

Dünya'da ve Türkiye'de ilk televizyon yayınlarını anlatan mini belgesel filmimizi izleyin

CANLI YAYIN HATTI HD 1000₺

Yayın hattı servis sağlayıcı olarak açık ve kapalı alanlardan canlı yayın prodüksiyon hizmetlerimizi, maç yayınları, festival, konser, miting ve televizyon programları gibi geniş bir yelpazede sunuyoruz. Yüksek kalite HD ve 4K yayın aktarım hizmetlerimizle en düşük maliyet prensibiyle belediyelere, spor kulüplerine, organizasyon şirketlerine, siyasi partilere ve televizyon kanallarına 1993'den beri en hızlı çözümü sağlıyoruz. Devlet ve eğitim kurumları, kurumsal işletmeler ve etkinlik organizasyon şirketleri gibi bir çok müşteri için 28 yıldır telefonumuz değişmedi:

05325248726 numaramızla her an ulaşılabilir durumdayız. Bilgi birikimimizi size aktarmaya hazırız. (Tüm foto ve materyaller fokstar'a aittir) 

CANLI YAYIN AKTARIM HİZMETLERİ HD/4K:
250 TL (sınırlı - amatör) 500 TL (sınırlı - yerel) / 1250 TL (sınırsız - profesyonel) | Aylık her şey dahil (Fiyatlar, yapılacak yayının kapsamına göre değişmektedir) Fokstar'ın kurduğu televizyon kanallarının sınırsız yayın hattı 1000TL olarak indirimlidir. (UYARI: Web tasarımcıların hizmeti televizyon yayınlarına uygun değildir. Televizyonculuk, profesyonel yayın sistemiyle yapılır.
 
Sınırlı ne demek? 

Yayınlarınızı seyreden izleyici sayısı belirli bir kapasitenin üstüne çıkınca canlı yayını izleyemez. Sınırlı sayıda izleyici görebilir. (Amatör yayıncılar için)

Sınırsız ne demek? 
Milyonlarca kişi aynı anda yayınlarınızı izleyebilir. Hiç bir sınırlandırma olmaz. (Profesyonel yayıncılar için)

Paylaş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İLETİŞİM 05325248726

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *